Dr. Hülya Özgür

Dr. Hülya Özgür

1968 senesinde Bulgaristan, Varna doğumlu. Russe kentinde Tıp eğitimini tamamladıktan sonra 10 ay Bulgaristan da Servis Hekimi olarak çalıştı.

1990 senesinde TC Vatandaşı oldu ve İstanbul’a taşındı.

Diploma denklik sistemi nedeniyle Atatürk Üniversitesi Hemşirelik eğitimini tamamlayarak ikinci lisans eğitimini aldı.

14 sene İnternational Hospital Acıbadem Yeşilköy İstanbul da, acil servis, yoğun bakım, anjiyo bölümlerinde aktif görev aldı. Ayniyetten uzun yol kara, hava ve deniz ambulanslarında hasta nakilleri gerçekleştirdi.

Çeşitli sertifika eğitimlerine katıldı ve hastanelerde eğitimler verdi.

10 sene üst düzey hastane yönetimde İşletme Müdürü ve Hemşirelik Hizmetleri Müdürü olarak 4 hastanede çalıştı.

Yönetim sisteminde yönetim sisteminde ana ve adil yönetici olması, mesleki başarılardan öğrenmenin mutluluğun geçici olması daima hedeflere yöneltti ve daha kalıcı ve farklı doyum arayışlara yönlendirdi.

Mesleki tecrübe ve gözlemleri neticesinde hızlı çalışma modern tıbba rağmen, toplumda ve ailesinde, kronik ve sistemi hastalıkların artması, tedavilerin sadece semptomlara yönelik yapılması hastalıkların kalıcı şifa ile sonuçlanmadığını gördü.

Çeşitli tamamlayıcı tıp uygulamalarıyla çalıştıktan sonra (Frekans Tıbbı) Transformal Nefes terapiyle tanıştı ve insanların hayatına farklı dokumuşlar yapan yönü seçti.

2016 yılından itibaren Doğum Koçu (Doula) Eğitici eğitmeni ve Bütünsel Nefes terapisi Eğitmeni ve Danışmanı olarak Akşam Türkiye genelinde sürdürmektedir.

Phone: 0312 231 11 84
Fax: 0549 699 69 63
MALTEPE / ANKARA
GMK BULVARI ŞEHİT DANIŞ TUNAGİL NO:2/5-6
fitoterapi eğitimi
hosteslik kursu fitoterapi eğitimi