Gonca Türk Koçluk

Gonca Türk Koçluk

1978 yılında İzmir’de doğdu.Mimar Sinan Lisesini takiben Eskişehir üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümünden mezun oldu. Ardından ICF onaylı House of Human Koçluk Eğitim ve danışmanlıktan ,Temel Koçluk, İleri Koçluk, Usta Koçluk eğitimini tamamlayıp meslek yaşamına başlamıştır.

Sırası ile, İstanbul 4. Levent Harp Akademilerinde, Deniz Subay Lojmanlarında Kreş ve Etüt evi yöneticiliği ,VIP Hizmet veren Askeri tesislerde yöneticilik yaptı. Kurmay eşlerine Görgü ve adabı muaşeret eğitimleri ve Harp Akademi Sosyal Tesisler yönetimine danışmanlık yaptı.

Profesyonel meslek yaşamına Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Çocuklar Evi Yöneticiliği, Gelibolu Minik Eller Kreşlerinde yöneticilik yaptıktan sonra Gonca Türk Koçluk Kurumsal Hizmetler Şirketinin kurulması ile beraber, Belediyeler, kurumsal Firmalar, yarı kurumsal ve özel şirketlerin Eğitmenlik ve Danışmanlığını yürütmüştür.

Bireysel Koçluk kariyerine Yöneticiler, Belediye Başkanları, Sendika Yöneticileri ve çeşitli siyasi partilerin teşkilat başkanları ve diğer meslek gruplarından danışanları ile devam etmektedir.

Bunun yanı sıra Ulusal Kanal olan TON TV de 3 yıldır kendi branşı üzerine canlı yayın yapmakta ve Marmara bölgesinde çeşitli yerel kanallarda yine kendi branşı ile ilgili programlara katılmaktadır. Üniversite topluluklarının davetleri üzerine üniversite seminerleri, Dergi makaleleri ve çeşitli gazetelerde köşe yazıları çalışmaları halen devam etmektedir.

Phone: 0312 231 11 84
Fax: 0549 699 69 63
MALTEPE / ANKARA
GMK BULVARI ŞEHİT DANIŞ TUNAGİL NO:2/5-6
fitoterapi eğitimi
hosteslik kursu fitoterapi eğitimi