Biorezonans

Eğitmin neticesinde;Enerji ve titreşim Tıbbı hakkında bilgi,Hastalıkların Biorezonans- titerşim temelli açıklaması, Hastalığın Kaynağına ve İyileşmeye Giden Yolu öğreneceğiz, GETAT uygulamalarını anlayarak, Kansere ve Tüm Fiziksel Hastalıklara Bambaşka Bir Pencereden Bakış açısı, kazanacağız Nasıl hastalanıyoruz? Bir hastalığın kaynağına, oluşum sebebine nasıl ulaşırım? Nasıl çözümlerim? Hastalıktan nasıl özgürleşebiliriz?

Hastalıkların tedavisinde kullanılan biorezonans, tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak tüm diğer tedavilere ek olarak uygulanır. Aynı zamanda önleyici tedavi metodu olarak da biorezonans yönteminden yararlanmak mümkündür.

Geleneksel tıp yöntemleriyle mevcut tedavisi doktor kontrolünde devam eden tüm hastalar için yardımcı tedavi metodu olarak biorezonanstan da yararlanılabilir.

Bu sıradışı tedavi yönteminde doğal frekanslar kullanılarak, kişilerin sistemine herhangi bir ilaç ya da kimyasal  katmadan gerçekleştirilir. Dolayısıyla da hiçbir şekilde yan etkisi yoktur. Yöntemin uygulamaları ağrısız ve acısızdır.

Biorezonans tedavi  yöntemi, yaklaşık olarak tanımlanmış 400 civarındaki hastalığın tedavisinde etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Teknik olarak Biorezonans nedir ?

Biorezonans nedir sorusunun cevaplarına teknik bir bakış yöneltirsek;

Biorezonans dünya’da yayılmakta olan entegratif / holistik yani tamamlayıcı / bütünsel sağlık akımının türevlerindendir.

Biorezonans yönteminde, kişinin vücuduna yerleştirilen yüksek iletkenlik özelliğine sahip elektrotlar sayesinde kişinin frekans düzenini bozan, hastalık yapan etkenin titreşim örneği tespit edilerek manyetik özelliğe sahip diğer aparatlarla kişinin vücuduna gönderilerek hücrelerin düzenli bir şekilde bilgi alışverişi tekrar sağlanmış olur.

Biorezonans yönteminde tedavi ilaçlar yada tıbbi malzemeler yerine, elektromanyetik titreşimler üzerinden iletilen bilgi ile sağlanır.

Farklılaştırılmış Biorezonans tekniğinde vücudumuzdaki negatif enerjiye sahip frekanslar cihaz tarafından saptanarak yine aynı cihazla temizlenmekte ve tekrar vücudumuza yüklenmektedir.

Geleneksel Biorezonans sistemlerinde yapılan uygulamalarda hücrelerin bilgi alışverişi düzene girdiğinde ve vücudumuzdaki manyetik alanımız temizlendiğinde bağışık sistemimiz güçlenir ve sağlığımıza tekrar kavuşuruz.

Kısaca Biorezenans yöntemi bir enerji tıbbı yöntemidir ve kimyasal ilaçlar kullanmadan elektromanyetik frekanslarla ağrısız ve kalıcı tedavi eder.

Tıbbi olarak bir sakıncası var mıdır?

Titreşim tıbbı olarak da tanımlanan Biorezonans yönteminde ilaç kullanılmaz, hiç bir yan etkisi olmamakla birlikte tamamen ağrısız bir yöntemdir.

Biorezonans Eğitminin  temel kurunda içerik , aşağıdaki başlıkları kapsamaktadır:
– Biorezonansın temel ilkeleri
– Terapötik eylemin mekanizma ve aşamaları
– Endojen ve eksojen terapiler, magnetik terapiler
– Hastanın akut ve kronik psikolojik problemlerine yaklaşım çeşitleri
– Akut ve kronik enfeksiyonlarda biorezonans terapisinin klinik uygulaması
– Mikrobiyoloji ve parazit terapileri ile tedavi metodları
– Erkek ve kadın infertilite tedavisi
– Farklı dönemlerinde gebeliğin problemleri çözümleri
– Puberte, klimax dönemlerinde tanı ve tedavi zorlukları
– Vaka sunumları

Kimler Katılmalı:
– Biorezonans dünyasına girmek isteyenler
– Biorezonans cihazı kullanıp kendini geliştirmek isteyenler
-Tamamlayıcı Tıp alanı ve  ekolünü öğrenmek isteyenler

Phone: 0312 231 11 84
Fax: 0549 699 69 63
MALTEPE / ANKARA
GMK BULVARI ŞEHİT DANIŞ TUNAGİL NO:2/5-6
fitoterapi eğitimi
hosteslik kursu fitoterapi eğitimi